VIRAL

MEDICAL DOCTOR

SZYJEMY W POLSCE

Jesteśmy dumni z precyzji i doświadczenia polskich krawcowych i krawców. To prawdziwi mistrzowie w swoim fachu, a Wy zasługujecie na produkty wysokiej jakości.

SZYJEMY EKOLOGICZNIE

Kto w dzisiejszych czasach nie jest eko, ten nie idzie z duchem czasu. Dobrze wiemy, że to na firmach spoczywa obowiązek stosowania ekologicznych rozwiązań w swoich produktach. Wykorzystujemy materiały z odzysku, promujemy idee LESS WASTE oraz ZERO WASTE i wspieramy organizacje, dbające o czyste i bezpieczne środowisko.

SZYJEMY DLA WAS

Bez Was nie byłoby nas – to chyba oczywiste! Odpowiadamy na Wasze potrzeby i uważnie słuchamy Waszych opinii. Chcecie czegoś nowego albo macie konkretny pomysł na scrubs?

Odezwijcie się do nas na office@viralmd.eu, a my zajmiemy się resztą!

SKLEP-NOWA KOLEKCJA

JESTEŚCIE CZĘŚCIĄ VIRAL MD

Nasze ubrania – kolory, wzory i fasony – powstały w konsultacjach z Wami: lekarzami i lekarkami, pielęgniarkami, medykami i pracownikami ochrony zdrowia. Wiemy, czego brakuje Wam w scrubsach, a co Wam się podoba i postanowiliśmy to połączyć, dodając kilka rozwiązań od siebie!

Brakuje Twojego ulubionego koloru? Szukasz wyjątkowego fasonu? Nie ma sprawy! Napisz do nas na office@viralmd.eu albo wypełnij ankietę! Postaramy się jak najszybciej stworzyć Twój wymarzony scrubs… a przy okazji załapiesz się na zniżkę!

0
0
0
0

Start typing and press Enter to search